אודות - Bizacademy

אודות BizAcademy

אף אחד לא הכין אותנו להיות בעלי עסק..

אתר ביז-אקדמי הוקם ע"י קבוצת יזמים, ומרצים מהבכירים בארץ, כדי לעזור לבעלי עסקים ואנשים הרוצים להגדיל את ההכנסה המשפחתית שלהם. כך נולדה חברת WGI-Wellness Group Innovations אשר הקימה ומפעילה את הפרויקט.

אנחנו מאמינים שהצלחה עסקית יושבת בין היתר, על ידע וניסיון בנושאים כמו:
שיווק, מכירות, מדיה חברתית, שיתופי פעולה, התנהלות כלכלית נכונה,
ניהול עובדים, ניהול תזרים, מוניטין, מיתוג…ועוד ועוד…

יותר מכך, היא יושבת על תודעת שפע רחבה שמאפשרת התנהלות נכונה:
מתי להתמיד ומתי לוותר,
מתי לעמוד על שלך ומתי להתפשר,
מתי לסמוך על עצמך ומתי לשחרר..

יש משפט מרגיז שאומר: "על טעויות משלמים".
הסטטיסטיקות מוכיחות שכמה שהמשפט הזה מרגיז, הוא גם נכון.
או כפי שדרק בוק ניסח זאת:

"אם אתה חושב שההשכלה יקרה, נסה את הבורות"

דרך ההצלחה היא דרך הלמידה המתמדת

נפוליון היל

השכלה איכותית עולה הרבה כסף ובעלי עסק משלמים עשרות ומאות אלפי שקלים על קורסים, הכשרות וכלים מעשיים שעוזרים להם לקדם את העסק. 

 

העניין הוא, שרוב בעלי העסקים בארץ לא מצליחים לגייס את עלות ההשקעה בקורסים הנדרשים להם לקידום והצלחת העסק שלהם, ולכן נאלצים ללמוד בדרך הארוכה מבלי להיעזר ב"קיצור הדרך" שלמידה נכונה, איכותית ומסודרת יכולה להקנות להצלחה העסקית שלהם. טוני רובינס אומר: "הדרך הקצרה ביותר להצליח היא ללמוד ממי שכבר עשה את זה" ובדיוק בשביל זה קם המיזם הזה.

מהפכת מוצרי המידע!

מתוך הבנת המצב הקיים, התיסכול והכאב שהוא מייצר לכל כך הרבה אנשים שרצו להגשים את עצמם ואת החלומות שלהם ולתת ערך לעולם

החלטנו לשנות את כללי המשחק…

החזון שלנו הוא לסייע לבעלי עסקים לרכוש את הידע הרלוונטי האיכותי ביותר, מפי המומחים הטובים ביותר, במחיר נמוך ושווה לכל נפש.

יותר מזה, אנחנו רוצים שכל אדם, בין אם הוא בעל עסק או לא, שרוצה לשפר את מצבו הכלכלי, יוכל לצרוך ידע איכותי מעצים ופרקטי שיאפשר לו לעשות זאת בצורה מהנה וריווחית. בין אם מדובר על שכירים שרוצים לייצר עוד ערוץ הכנסה וביטחון כלכלי הבית, בין אם חיילים משוחררים, פורשים מצבא קבע ועוד.

 

מה עשינו?

באתר BizAcademy ריכזנו לכם את כל הקורסים האיכותיים מפי מיטב המרצים שיעזרו לכם לבנות ולקדם עסק רווחי, מצליח, רגוע ומספק יותר. יקנו לכם כלים מעשיים לשיפור יכולות השיווק והמכירה שלכם, ההתנהלות העסקית שלכם, הפרסום ברשתות החברתיות ועוד ועוד..

ועלות ההשקעה החודשית ? נמוכה מארוחה זוגית בבית קפה.

מדהים, נכון?

אבל – לא עצרנו בזה…

הקורסים במערכת יעזרו לכם לא רק לקדם את העסק שלכם, אלא גם לייצר לעצמכם מרכזי רווח נוספים ע"י למידה ויישום של מודלים עסקיים חדשים לעסק. כך למשל: בעלת דוכן למכירת תכשיטים שהיא מייצרת, תוכל באמצעות הקורסים באתר גם לשפר את יכולות השיווק והמכירה שלה ולהגדיל בהתאם את הכנסותיה, וגם ללמוד איך למכור את מוצריה באתר אטסי העולמי, ולייצר לעצמה מרכז רווח חדש בעסק.

ומעבר לכל אלה, פיתחנו גם תכנית שותפים ייחודית שתסייע לכם ליצור "חמצן כלכלי" לעסק או לבית ע"י המלצה על הקורסים המעולים שבמערכת לחברים שלכם, והזמנה שלהם להצטרף גם הם לאתר. על כל חבר שיגיע דרככם – נשמח לתגמל אתכם על השפע שהבאתם איתכם.

אנחנו מזמינים אתכם להתקדם איתנו

להצטרף ולקבל את כל הידע והכלים הטובים ביותר מהמרצים המומחים ביותר,
שיעזרו לכם לנהל עסק בצורה טובה, מושכלת ורגועה יותר

יזמי החברה ונושאי תפקידים ראשיים

את מערכת ביז-אקדמי והחזון המרגש שלה יזמו קרן ושמוליק פרוימוביץ' – יזמים בנשמתם, מהנדסי תוכנה, ומומחי טכנולוגיה, אוטומציה, פיתוח מוצרי מידע ושיווקם. אליהם הצטרפו יונית וצחי ורבר – יזמים ומנטורים לחופש כלכלי, מומחים ביצירת מוצרי ידע ופיתוח ערוצי הכנסות פאסיביות נוספות.

בחרנו להשקיע ולהקים את המיזם החדשני ופורץ הגבולות הזה, שבעינינו הוא לא אחר מיוזמה חברתית מבורכת שמטרתה לייצר שפע ושמחה לאנשים רבים. תקראו לנו משוגעים? אולי 🙂 זה חלק מהכייף שלנו ומהאמונה שלנו בשפע הקיים.

וכמובן – ללא תוספת המרצים המעולים שלנו, שאודות כל אחד ואחת מהם תוכלו לקרוא בדפי המרצים האישיים שלהם, לא היה במערכת תוכן איכותי שכזה.

נכון ליום העלייה לאויר, נרתמו לחזון המרגש של ביז-אקדמי, כ 40 מרצים מהבכירים בארץ. כל אחד מהם בעל עסק מצליח משל עצמו ורצון לתרום ולעזור ככל שאפשר לכל מי שיתחבר למערכת ויבחר ללמוד מהתכנים המעולים שבה.

מה שמחבר בין כולנו הוא ההבנה שבעולם יש שפע והוא נגיש לכולם, ושיתוף פעולה מהסוג שמייצרת מערכת ביז-אקדמי הוא שיתוף פעולה שמקנה WIN WIN WIN  לכל הצדדים

מזמינים אתכם להצטרף אלינו
ולהנות מהשפע הזמין לכם בביז – אקדמי