שאלות ותשובות - Bizacademy

שאלות על הקורסים

האם במערכת נמצאים קורסים מלאים או שזו רק הצצה ואז צריך לרכוש?

במערכת נמצאים קורסים מלאים, שלמים ותהליכיים של מיטב המרצים שמלמדים בצורה עמוקה ומקצועית את הנושאים השונים. אלו קורסים שמחוץ למערכת BizAcademy  מתומחרים באלפי שקלים ואתה מקבל אותם במלואם כאן באתר בהשקעה סמלית של 97 ש"ח + מע"מ לחודש בלבד.

יש מבחר כל כך גדול ומגוון באתר, איך אני יודע איזה קורסים לבחור?

באתר יש תוכן מקיף ורחב שנותן מענה לצרכים שונים בעסק ויאפשר התפתחות כלכלית לך ולעסק שלך. כל התכנים פתוחים לך לצפייה כל זמן שאתה מנוי. כדי לא "ללכת לאיבוד", אנחנו ממליצים להתחיל עם קורס או שניים שהם הכי חשובים לך כרגע בעסק ושיעשו את ההבדל הכי משמעותי בו. לאחר שתסיים את הקורסים האלו, תוכל לבחור את שני הקורסים הבאים שתרצה להתמקד בהם.
אם 2 קורסים במקביל זה הרבה לך – אפשר כמובן גם קורס יחיד. אין לחץ. אנחנו כאן עבורך עם כל התכנים.

איך אני צופה בקורס עצמו?

כדי לצפות בקורסים לחץ על לשונית "קורסים", בחר את הקורס הרצוי ובלשונית "תוכן הקורס" לחץ על הסרטון הראשון של הקורס. מרגע זה, בכל פעם שתסיים לצפות בתוכן שבסרטון, לחץ על כפתור "הנושא הבא" ותועבר להמשך הקורס.

האם אני יכול "לקפוץ" בין השיעורים?

הקורסים במערכת הם קורסים תהליכיים. זה אומר שכל שיעור נבנה על בסיס הידע שהועבר בשיעור שלפניו. קפיצה בין השיעורים השונים תגרום לך לבלבול ולהבנה שגויה של התוכן ולכן במערכת הקפדנו שעד שלא תסמן נושא מסוים כהושלם, הסרטון הבא לא יהיה זמין לצפיה. זה חשוב עבור למידה נכונה, משמעותית ואמיתית שלך.

למה אני לא יכול לראות את כל הקורסים באותו זמן?

טכנית אתה יכול אבל זה לא מומלץ. כמו שאומר המשפט: "תפסת מרובה לא תפסת". כדי להפיק את הערך הרב ביותר מהמערכת כדאי לבחור עד 2 קורסים בו זמנית ולהתמקד בהם. תחשוב על זה קצת כמו על חנות ממתקים ענקית – אם תנסה לאכול את כל הממתקים בבת אחת זה יעשה לך כאב בטן… אבל אם כל פעם תתנסה ב 2 חדשים, זו תהיה חוויה משמחת. J הקורסים פתוחים לך לצפיה ללא מגבלה של זמן (כל עוד אתה מנוי באתר כמובן), כך שאין טעם להילחץ ולרוץ לצרוך הכל ביחד. זה לא ייתן לך את הערך המוסף הרב שבאמת תוכל לקבל מהאתר. אנחנו כאן עבורך עם כל התכנים, כך שאין מה להילחץ.

האם יהיו קורסים חדשים במערכת?

בהחלט כן, קורסים חדשים מתווספים כל הזמן למערכת. יותר מזה, אם יש לך רעיון לקורס מעניין שהיית רוצה לקבל, נשמח שתשלח לנו מייל ונראה איך נוכל לעזור בנידון.

מה זה "קורס בעליה"?

קורס בעלייה זה קורס שיש לו לפחות שני שיעורים מוכנים באויר ומידי שבוע מתווסף לו שיעור נוסף.

אני מרצה ומעוניין להכניס קורס שלי למערכת. איך עושים את זה?

נשמח להכיר אותך ואת התכנים שלך.שלח לנו מייל לכתובת – info@bizacademy.co.il  עם פרטים עליך וסיליבוס מפורט. אנחנו נעבור עליהם ונעדכן אותך.

אני מכיר מרצה שמתאים למערכת, אני יכול להביא אותו?

בהחלט. הסבר לו על המערכת והפנה אותו אלינו (כדאי שיציין שהגיע דרכך כדי שנתגמל אותך בעמלה עבורו) או לחילופין פנה אלינו במייל עם העניין ואנחנו ניפנה אליו במידה ורלוונטי.

שאלות בנושא הרשמה /סליקה

האם אתם סולקים את כל כרטיסי האשראי?

כן, פרט לדיינרס.

האם אפשר לשלם בכרטיס קרדיט?

לא. אנחנו לא עובדים עם כרטיס זה.

האם אפשר לשלם בכרטיס אשראי חו"ל?

כן.

אם אני גר בחו"ל, אפשר לשלם ללא מע"מ?

בשלב זה לא

האם אפשר להירשם מתחת לגיל 18?

מבחינה משפטית העברת התשלומים מותרת מגיל 18 בלבד ולכן לא אם גילך צעיר מ 18 לא תוכל להירשם בעצמך. אבל אל דאגה – זה הזמן לגייס את אחד ההורים להיכנס איתך למערכת, כך תוכלו להנות מזמן איכות של למידה משותפת ויצירת ערוץ הכנסה נוסף הביתה.

שאלות בנושא תכנית השותפים של המערכת

מה זו תכנית שותפים?

תכנית שותפים היא מודל עסקי שיווקי בה העסק/הארגון מעביר עמלה למי שסייע לו להביא לקוח חדש. כך, ברגע שאתה ממליץ לחברים להצטרף, והם נרשמים דרך לינק השותפים שלך, אתה תקבל עמלה עבור הבאתם. וגם עבור אלה שהם יביאו למערכת (ועד 5 דורות של אנשים שמביאים עוד ועוד חברים למערכת).

במה שונה שיווק המערכת ממה שנקרא "פירמידה"?

פירמידה היא מודל עסקי שעוסק בתגמול כספי לצירוף אנשים חדשים, בלא כל מוצר או שירות. במערכת ביז-אקדמי המוצר הוא ברור ומעולה מדרגה ראשונה – זו ספריית התוכן של מיטב הקורסים בארץ. שיטת השיווק שלנו מבוססת על שיווק רב שכבתי והתגמול הכספי שמקבל השותף הוא עבור צירוף לקוח חדש לספרית הקורסים ועבור האנשים שאותו לקוח מביא.

מה זה MLM - שיווק רב שכבתי?

MLM היא שיטת שיווק הידועה בעברית כשיווק רב שכבתי או שיווק רשתי. במודל זה סוכן המכירות מתוגמל עבור מכירותיו האישיות וגם עבור מכירות שעשו אנשים שהוא הביא למערכת. הכנסתו גדלה ככל שעומק ורוחב הארגון מתחתיו גדל.

האם אתם חברת MLM?

לא. מודל התגמול אמנם קיבל השראה מהרעיון של שיווק רשתי אך יש לנו מס' הבדלים מהותיים לעומת חברות MLM  לדוגמה:

  1. המוצר והתועלת ברורים, ידועים ונמכרים כבר היום בצורה חופשית גם לא דרך האתר (דרך האתר אפשר לרכוש מנוי ולקבל גישה לקורסים בשבריר המחיר). בחברות MLM המוצר בדרך כלל מאוד יחודי ולא ניתן לרכוש אותו בדרך אחרת אלא דרך משווקי ה MLM של החברה בלבד.
  2. בחברות MLM מחיר המוצר בדרך כלל גבוה בצורה משמעותית מהחלופות הרגילות בשוק. אצלנו זה בדיוק הפוך: המוצרים הכי יקרים מאוגדים באתר במחיר סופר מגוחך.
  3. אין קניה של מלאי כלשהו (אין צורך לקנות ערכה שאין לך צורך בה באלפי שקלים).
  4. אין עלויות הצטרפות לתוכנית השותפים כלל. כל הלקוחות של המנוי לאתר מקבלים את הטבת ההצטרפות לתוכנית השותפים ללא עלות.

איך נראה לינק השותף?

הקישור נראה כך:

www.bizacademy.co.il/ref/X

כאשר X הוא מס' ייחודי המייצג את מס' השותף שלך במערכת.

אני רוצה להצטרף כמשווק למערכת. איפה נמצא לינק השותפים שלי?

לינק (קישור) השותפים שלך נמצא ב"אזור האישי" תחת לשונית "תכנית השותפים שלי".  מרגע שנרשמת למערכת הוא זמין לך לשימוש מיידי.  זה הזמן להתחיל להפיץ אותו לכל מי שתרצה שיצטרף למערכת.

מה אני בעצם עושה עם לינק השותפים, ואיךהוא מייצר לי הכנסה?

לינק השותפים הוא המזהה הייחודי שלך במערכת. את הקישור הזה אתה מעביר לאנשים להם אתה מציג את המיזם, לחברים להם אתה רוצים להמליץ על המערכת, ואפילו על קורס ספציפי שבמערכת וכו'. כאשר אדם נרשם למערכת דרך לינק השותפים שלך עמלת השותף על הבאתו נזקפת לזכותך.

האם אני יכול לשלוח את הלינק בווצאפ?

כן.

האם אפשר לפרסם בפייסבוק וברשתות חברתיות אחרות?

בהחלט כן ואפילו מומלץ. הרי ברשתות החברתיות רואים את הפרסומים שלך באופן ויראלי וזה מאפשר לך מצב שבו אנשים נוספים ייכנסו באמצעות לינק השותפים שלך, מה שייצר לך הכנסות נוספות.

האם אני יכול לשלוח את הלינק במייל ?

בשל חוקי הספאם – לא ניתן לקשר ישירות מתוך המייל אל האתר. הדרך הנכונה לעשות זאת היא להזמין את האנשים מהמייל אל דף הסבר באתר שלכם או בבלוג שלכם (יש לנו כמה סרטונים ובאנרים יפים בשבילכם) עם כמה הסברים ומשם לשלוח אותם עם הקישור שלכם לאתר ביז אקדמי.

אפשר להשתמש בפרסומים של המערכת?

כן, בשמחה.

האם תשלום העמלה על מי שמגיע תחתיי למערכת הוא חד-פעמי?

לא, העמלה עבור כל נרשם היא חודשית ורב-פעמית, בכל חודש מחדש. היא נקבעת לפי מספר האנשים הרשומים תחתיך בעץ (עד 5 רמות), כל עוד המנוי שלהם פעיל כמובן.

את מי אני יכול לצרף לאתר? רק בעלי עסק?

ממש לא רק בעלי עסקים, ובוא נעשה סדר כדי שתוכל להפיץ את הלינק שלך לכל מי שהאתר רלוונטי לו.
אתר ביז-אקדמי רלוונטי ל 3 קהלים גדולים:

  1. בעלי עסק / מי שרוצה לפתוח עסק / מי שהיה בעל עסק, חזר להיות שכיר ולא ויתר על חלום העצמאות.

האתר מספק את כל הקורסים המקנים את הידע, המיומנויות והכלים הנדרשים לניהול עסק רווחי, מצליח ויציב כדי למזער את הטעויות שבעלי עסקים עלולים לעשות בדרך ולחסוך להם עשרות ומאות אלפי שקלים על רכישת ההכשרה מחוץ לאתר זה.

  1. אנשים שמחפשים עוד אפיק הכנסה.

גם שכירים שרוצים תוספת של עוד כמה אלפי שקלים בחודש או בעלי עסק שרוצים להגדיל את ההכנסות שלהם מאפיק נוסף יוכלו למצוא באתר מגוון רחב של קורסים שיעזרו להגדיל את ההכנסה של המשפחה שלהם בלי צורך לעזוב את עבודת היום שלהם. קורסים כמו: מוצרי מידע (איך להתפרנס מהידע שלך), כסף מכתיבת ספרים באמזון,  אטסי (למכור את האמנות שלך און ליין), פינטרסט (איך לעשות כסף מאתרי מסחר), איך להפוך את תחביב הצילום שלך לערוץ להכנסה פאסיבית ועוד קורסים רבים ומצוינים.

  1. גם אנשים שמחפשים הזדמנות עסקית חדשנית – אנחנו מציעים אותה כאן. תכנית השותפים הייחודית שלנו מציעה אפשרות להתפרנס יפה מעמלות שאנו כמערכת נעביר לכם כתגמול על אנשים שתצרפו לאתר, וכמובן שהמוצר שהאתר מציע הוא בעל תועלת ברורה וחוסך ומעביר כסף רב לעומת האפשרויות הקימות מחוץ לאתר זה. שימו לב: יש היום לא מעט חבר'ה צעירים שפחות ופחות מחפשים את הלימודים האקדמים ויותר ויותר מחפשים הזדמנויות עסקיות, ואתר זה הוא נפלא עבורם – הן בשל הידע הרב שיוכלו לצרוך בו והן בשל ההזדמנות העסקית שהוא יקנה להם. כמו כן, עבור משתחררים מקבע, יוצאים לפנסיה מוקדמת וכו'.

אם אין לי קהילה של אנשים ואני גם לא פעיל בפייסבוק. איך אני יכול להביא אנשים?

בהמשך לנאמר בסעיף הקודם, סביבך קיימים אנשים רבים שעשויים להיות קהל היעד של האתר: בעלי עסק (למשל הספר או הקוסמטיקאית שאגב מכירים הרבה אנשים ויכולים להגדיל מאד את "העץ" תחתיכם), שכירים שרוצים עוד הכנסה (זה יכול להתאים לאחים שלכם, חברים, שכנים וכו') או אנשים שמחפשים הזדמנות עסקית כדי לייצר לעצמם הכנסה פאסיבית.

האנשים הללו מקיפים אותנו בכל אינטראקציה שאנו עושים. אז גם אם אתה לא פעיל ברשתות חברתיות יש מספיק אנשים סביבך שתוכל לגייס וישמשו "מנועים" שיביאו אנשים תחתיך.

ונזכיר את דוגמת ה  7 – מספיק שתביא 7 אנשים וכך גם כל אחד תחתיך (מה שלא קשה לעשות עם ההצעה העסקית הזו) וההכנסה החודשית הפאסיבית שתקבל מהמערכת היא מעל 67 אלף ₪.

איך אני יודע מי נרשם תחתיי למערכת?

באזור "תכנית השותפים שלי" תוכל למצוא מונה עם מס'

השותפים שנרשמו תחתיך. בהמשך יוצג תרשים של עץ עם האנשים שתחתיך (זה בפיתוח בימים אלו).

אם אני מפסיק לשלם מה קורה לעץ?

אם אתה מפסיק לשלם, אתה מפסיק את המנוי לאתר. וכך, אתה מקבל את העמלות שנצברו לזכותך עד למועד הביטול וחשבונך נמחק (כולל העץ כמובן).

ומה אם הפסקתי לחודש ואז חזרתי ?

לא מומלץ, המערכת סוגרת את חשבונך אוטומטית ולא נוכל לשחזר את ה"עץ" שבנית. להזכירך, מנוי חודשי עומד על 97 ש"ח +מע"מ בלבד, וברגע שהבאת 7 אנשים ראשונים עלות זו כבר מכוסה, כך שאין סיבה לבטל מנוי שרק מייצר לך הכנסות ומקנה לך ידע רב.

מה קורה אם מי שמתחתיי בעץ השיווקי מפסיק את המנוי שלו?

אם מישהו תחתיך מפסיק את המנוי שלו הוא נמחק מהמערכת ואתה מפסיק לקבל את העמלה עליו אישית, אבל העץ שנבנה תחתיו ממשיך להיחשב לך לחישוב העמלות ללא שינוי.

אני גר בחו"ל ורוצה לשווק את המערכת. האם מעבירים עמלות גם לחשבונות מחו"ל?

כן, ונשמח שתשווק את המערכת לדוברי עברית ברחבי העולם, זו הזדמנות נפלאה עבורך, עבורם ועבורנו. הדבר כרוך בעמלות בנקים למיניהן שיגבו בשל העברה בינלאומית.

מתי אני אקבל את הכסף שצברתי משיווק המערכת?

אנחנו מתחילים לטפל בעמלות אחרי שחברות האשראי מעבירות אותן אלינו. זה קורה בדרך כלל כ 30 יום לאחר ביצוע העסקה. כל העמלות שעברו אלינו עד ה 10 לחודש מסוים מטופלות ומועברות בחודש זה. אלו שקרו לאחר מכן מועברות לטיפול בחודש הבא. כדי לא לעשות הרבה העברות קטנות, אנחנו מעבירים אליך את העמלות לאחר שנצברו לזכותך 500 שקלים לפחות.

אם אין לי עוסק פטור/מורשה האם אני יכול גם לשווק את המערכת ולקבל מזה כסף?

ברור. אנחנו מעבירים את העמלות ללא קשר לסטטוס החשבונאי שלך.

אם אני שכיר האם אני מקבל את הכסף?

ודאי. יותר מזה, אנחנו ממליצים לך בחום להתנסות בחוויה הכייפית הזו שנקראת הכנסות פאסיביות, שהן כסף שנכנס לך לחשבון הבנק מבלי קשר לשאלה האם כרגע אתה עובד עבורו או לא.

יש לי עוסק פטור/מורשה – אני צריך לשלוח לכם חשבונית ?

אנחנו מעבירים את העמלות as is בהתאם לסכומים שנזקפו לזכותך. לכל אחד יש סטטוס ספציפי ועליך להתייעץ עם בעל מקצוע כמו רואה החשבון שלך כדי לקבל את התשובה הנכונה ביותר עבורך.

האם יש במערכת טקסטים שיווקיים שאוכל להיעזר בהם לצורך הפצת המערכת?

הכנו עבורכם חומרים שיווקיים מלהיבים. יש באנרים, קוד הטמעה לסרטונים והכי חשוב: כל דף קורס הוא למעשה חומר שיווקי שכדאי להפנות אליו. כל קורס במערכת נמכר בכמה אלפי שקלים בנפרד, פשוט מצאו את הקורס המתאים לאנשים שתרצו להביא והסבירו להם את המשמעות של לקבל את כל הקורסים במחיר המנוי המגוחך.

שאלות אדמיניסטרטיביות:

איך אני משנה/משחזר סיסמה?

לוחצים על כניסת מנויים -> שכחתי סיסמה -> איפוס סיסמה.

וקישור לאיפוס סיסמה יישלח למייל שלכם.

גילתי טעות באתר, איך מעדכנים אתכם?

קודם כל אנחנו מודים לך על האכפתיות והרצון לשפר ולעזור לנו לתת שירות טוב יותר. נשמח שתשלח לנו את ההארות למייל:  info@bizacademy.co.il

מהי הדרך הטובה ביותר לקבל מענה לשאלה שיש לי?

הדרך הטובה והמהירה ביותר לקבל מענה הוא לבדוק אם השאלה שלך מופיעה כאן בעמוד השאלות ותשובות. במידה ונתקלת בשאלה שלא מצאת לה מענה, נשמח שתעדכן אותנו במייל ונוסיף את התשובה אליה למאגר גם לטובת אחרים בעתיד.

האם אפשר להתקשר אליכם?

אפשר, אבל אכפת לנו מהזמן שלכם, ואנו יודעים שהדרך המהירה ביותר לקבל מענה היא למצוא את התשובה לשאלה שלכם במאגר המקיף שהכנו עבורכם כאן.

במידה ולא מצאתם, שלחו לנו מיל ותקבלו מענה.

במידת הצורך נציג יחזור אליכם.

אני שומר שבת וחשוב לי לדעת

האם המערכת עובדת גם בשבת?

המערכות הן מערכות אוטומטיות ולכן הן פעילות גם בשבת ללא שמישהו עובד.

האם אפשר לסלוק בשבת?

עקרונית אפשר לסלוק בשבת כי מערכת הסליקה והרישום הן אוטומטיות. יחד עם זאת, אנשים שומרי שבת יימנעו בעצמם מלסלוק בשבת.

האם מועבר כסף בשבת?

העברות הכספים הן ידניות ולכן לא יתבצעו בסופי שבוע ובחגי ישראל.

האם אפשר לסגור את לינק השותף שלי בשבת?

לא ניתן לסגור לינק שותף בשבת, סגירת הלינק תסגור את החשבון שלך. יחד עם זאת, העמלות לא עוברות בשבת אלא ידנית בימי עבודה סדירים של המשק.

יש לי אינטרנט כשר – האם אוכל לצפות בתכנים ?

תצטרך לבדוק זאת מול חברת האינטרנט שלך. לרוב זה דורש אישור שלך לאפשר להציג את התכנים של האתר.