תוכנית שותפים - Bizacademy

ללמוד ולהרוויח כסף  -תוכנית השותפים המפורסמת של BizAcademy

חלק מהחזון שלנו באתר הוא לאפשר לכם לא רק תוכן איכותי שמאפשר התפתחות וצמיחה אישית ועסקית, אלא גם להרוויח ולייצר לעצמכם ערוץ הכנסות נוסף הביתה ולעסק, באמצעות הפצת בשורת מהפכת מוצרי הידע הלאה (מה שנקרא – נהניתם? ספרו לחבריכם!). זאת ללא קשר לרקע המקצועי שלכם, ניסיון החיים או ההשכלה שלכם.

לשם כך, אתם אחראים על התשוקה, הרצון ללמוד וההתמדה ואנחנו נספק לכם את ההשראה, ההכשרה, התמיכה וכמובן את התשלום בגין העמלות שצברתם.

איך זה עובד?

אהבתם את האתר? רוצים להביא חברים? אנחנו רוצים לתגמל אתכם. כשאתם ממליצים לחברים שלכם על האתר והם מצטרפים, התוכנית מתגמלת אתכם ב 15% ממחיר העסקה – בכל חודש בו המנוי שלהם בתוקף, אבל אנחנו לא עוצרים כאן!

כדי למנף ולתגמל את אנשי הקהילה בצורה הרבה יותר חזקה בחרנו במודל תגמול של 5 שכבות. זה אומר שאתם מקבלים עמלה על כל חבר חדש שיצטרף כמנוי לקהילה תחתיכם, אבל לא רק…

אתם מקבלים עמלה גם על כל אדם חדש שמצרפים אלו שאתם הבאתם, וגם על כל אלו שהם הביאו.

כך העמלות נזקפות לזכותכם עד 5 דורות תחתיכם.

וזה יכול להגיע להרבה כסף!

אחוז התגמול לפי רמות הוא 15% (לרמה הראשונה), 4%, 3%, 4%, 4%.

הנה כמה דוגמאות לאיך עובד המודל ולתגמול הצפוי:

נניח שמחיר המנוי הוא 100 שקלים.

ונניח שצרפתם בסה"כ 4 לקוחות למערכת. בסה"כ 4 אנשים שיאהבו את הרעיון של אתר קורסים איכותי שבו יש להם ידע בנושאים שונים ומגוונים שיכולים לקדם אותם אישית ועסקית, ויכולים לעזור להם לחזק את העסק שלהם, להקים עסק חדש או לממש הזדמנות עסקית כזו או אחרת.

ונניח שכל אחד מהם הביא גם רק 4 אנשים.

וכך ברמה הבאה – כל אחד מהחברים של החברים מביא 4 ועוצר. וכך הלאה.

וכמו שאמרנו, אתם מקבלים תגמול על כל 5 הרמות תחתיכם.

ואם, לשם פשטות, נסתכל רק על האנשים ברמה האחרונה (החמישית) נראה שהתגמול שלכם, רק עבור הרמה הזו הוא:

4,096 ש"ח =4×4×4×4×4×4

כל חודש (ולזה מתווספות עוד העמלות שבגין הרמות שמעל). אנחנו מכירים כל כך הרבה משפחות שהיו שמחות לעוד 4,000 ש"ח כל חודש מבלי שיצטרכו להתיש את עצמם בעוד ועוד שעות עבודה…

 

ובואו ניקח את זה צעד נוסף קדימה. נניח שבמקום 4 אנשים בלבד, כל אחד יביא 5 אנשים למערכת. זה הכל, הבדל של עוד אדם אחד שכל אחד הלהיב וצירף על המערכת.

ושוב, לשם פשטות, נסתכל רק על האנשים ברמה האחרונה (החמישית) נראה שהתגמול שלכם, רק עבור הרמה הזו הוא:

12,500 ש"ח =4×5×5×5×5×5

זה כבר מתחיל להיות מעניין, נכון? זה סכום גבוה יותר מהשכר הממוצע במשק לשכירים (!), תחשבו, זה כמו להביא משכורת שלישית הביתה, רק ע"י זה שצרפתם אתם, והחברים שלכם (עד 5 דורות למטה) רק 5 אנשים למערכת .

ומה אם צרפתם 6 אנשים כל אחד, מצליחים לנחש? – בואו נסתכל למספרים בעיניים:

ושוב, לשם פשטות, נסתכל רק על האנשים ברמה האחרונה (החמישית) נראה שהתגמול שלכם, רק עבור הרמה הזו הוא:

31,104 ש"ח =4×6×6×6×6×6

זה כאילו שאתם מקבלים משכורת של בכיר בהייטק הביתה. בלי לעבוד את השעות המטורפות שתפקיד כזה דורש. אתם קולטים איזה מגניב זה?

 

דוגמא נוספת, נניח שצירפתם 7 לקוחות. וכל אחד מהחברים שלכם, גם הוא מביא  7 אנשים לפורטל . וכך ברמה הבאה – כל אחד מהחברים של החברים מביא 7 ועוצר.
וכך הלאה.

ושוב, לשם פשטות, אנחנו מזכירים לכם שאנחנו מסתכלים רק על האנשים ברמה האחרונה (החמישית). נראה שהתגמול שלכם, רק עבור הרמה הזו הוא:

67,228 ש"ח =4×7×7×7×7×7

כל חודש מחדש!
ואתם יודעים, ערוץ הכנסות פאסיבי, זה לא משהו שנבנה מהרגע להרגע. לוקח זמן להקים ערוץ כזה, לפעמים זה שבועות, לפעמים חודשים. ודרך אגב, גם אם מישהו שנרשם תחתיכם למערכת מפסיק את המנוי, כל העץ שתחתיו עדין נשאר תחתיכם ומזרים לכם עמלות. ככל שאתם מתמידים, ככה התשתית שאתם מייצרים לעצמכם גדלה ונשארת יציבה לאורך זמן.

ובואו נראה דוגמא אחרונה לעכשיו. נניח שאתם לא ממהרים. חיים את חייכם, ומספרים לאנשים שונים על מוצרי הידע שאתם צורכים ונהנים מהם. כל פעם מספרים על מוצר הידע האחרון שלמדתם ונהניתם ממנו, בין אם זה קורס בשיתופי פעולה, קורס מכירות, קורס עמידה מול קהל, קורס כתיבת ספר לאמזון וכו'…

וכך, אתם ממליצים לחבריכם והם מצטרפים למערכת בקצב של אדם אחד בכל חודש. בלי לחץ. ואותם אנשים גם מצרפים אדם אחד בחודש, בנחת וברוגע. כל פעם שהם נהנים מקורס כזה או אחר, מספרים עליו בשמחה לחבריהם שרוצים גם הם להצטרף לקורסים.

עכשיו, אנחנו משאירים לכם לחשב מה יקרה כאשר אתם ואלו שתחתיכם תביאו 8 אנשים לעץ שלכם, בנחת, אחד בכל חודש… יש לכם מחשבון?

אנחנו יודעים שאלה מספרים שלרוב האנשים קשה לתפוס!
ומזכירים שרומא לא נבנתה ביום אחד, גם לא הדוגמא הזו (היא תוצר של המלצה לחברים במשך כמעט שנה), ועדיין – המספרים מצטברים. וכל עוד אתם מתמידים, לומדים ונהנים, וממליצים לחברים להצטרף והם מצטרפים – ניתן בהחלט להגיע לסכומים האלה.

אז למי בעצם זה מתאים וכמה אנשים ירצו להצטרף לאתר הזה?

הקורסים במערכת רלוונטים לקהל מאוד רחב של אנשים. למעשה, פוטנציאל האנשים למערכת הזו הוא כל האנשים שרוצים להוסיף עוד הכנסות למשפחה מאחד או יותר המודלים שבקורסים המעולים שבאתר, או בעלי עסק שרוצים לפתח ולקדם את העסק שלהם. וזה מתאים לכל דוברי העברית בארץ ובעולם (הרי קורסים דיגיטלים אפשר לצרוך בכל רחבי העולם וכבר יש לנו לקוחות מיבשות שונות). זה מתאים לבעלי עסק, לכאלה שרוצים להקים עסק, לאנשים שרוצים להפוך תחביבי יצירה שלהם להכנסות, לשכירים שמחפשים לייצר ערוץ הכנסה נוסף הביתה, לחיילים משוחררים שמחפשים דרך לייצר הכנסות, ליוצאים מקבע ועוד ועוד. החזון שלנו הוא להנגיש את התכנים המעולים האלה בעלות סמלית לכל בית בישראל ולכל בית דובר עברית ברחבי העולם.

כאנשים שמתמחים בפיתוח ערוצי הכנסות פאסיביות אנחנו יכולים לומר לכם בלב שקט, שאין ערוצי הכנסות פאסיביות שההשקעה בהם היא כל כך אפסית, והתשואה מהם מצטברת לכאלה מספרים.

אם תחשבו על זה לרגע, נניח שהייתה לכם דירה שהייתם משכירים, זה היה מייצר לכם הכנסות של אלפי שקלים בודדים כל חודש, ועוד מצריך מכם התעסקות מול הדיירים, שלא לומר הון התחלתי גבוה לרכישת דירה. ושלא נשכח חודשים "מתים" בהם אין שכירות כי דיירים התחלפו או כי דוד השמש התקלקל ונאלצתם לשלם עבור חודש.

 

היום יותר מתמיד עם ביז-אקדמי יש לכם הזדמנות מדהימה לא רק להתפתח אישית ולהגדיל את העסק מהתכנים והידע העסקי האדיר שבאתר, אלא גם לייצר לעצמכם ערוץ הכנסה פאסיבי חדש לגמרי, מעצם זה שאתם מספרים לאחרים בעולם על האפשרות המקסימה הזו לצרוך ידע איכותי בהשקעה סמלית בלבד. ערוץ הכנסה שיאפשר לכם להשתחרר ממתח ודאגות כלכליות ולעשות את הדברים החשובים לכם בעסק ובחיים בכלל.

עם הרישום לאתר הקורסים, אתם מקבלים מיידית את הזכות להצטרף לתכנית השותפים שלנו, כבונוס לאנשי קהילת ביז-אקדמי, ללא כל תוספת תשלום. הבחירה לקחת את ההזדמנות העסקית הנלוות לתוכן המעולה בידיים שלכם. ואתם יכולים לבחור כבר במיידי לבנות את ערוץ ההכנסה הפאסיבי החדש שלכם.

בעת ההרשמה לאתר, קישור השותפים האישי שלכם מונפק עבורכם אוטומטית ואתם מוזמנים כבר להתחיל ולשתף אותו עם חבריכם .

אנחנו מחכים לכם באתר עם הסברים ותכנים שיווקים שיעזרו לכם להפיץ את הבשורה הלאה!

להתראות באתר!