טלי יחיה - Bizacademy

טלי יחיה

דוא''ל: taliy1207@gmail.com אתר:http://www.createit.co.il

הי,

נעים מאוד, אני טלי יחיה, מ createit שיווק ויזואלי לעסקים

נושמת וחיה את עולמות העיצוב מגיל 15, מפתיע, אבל הדרך שלי היתה ברורה עבורי מגיל מאוד צעיר ידעתי מה אני אעשה כשאהיה ״גדולה״, היום כשאני גדולה אני אוהבת, נהנית, מכל הבחירות שעשיתי בחיי ושהגעתי לפה.

העידן בו אנו חיים, פתח בפניי צוהר גדול, אפשרויות שלא חשבתי עליהם כשיצאתי לדרך העצמאית שלי לפני כ 8 שנים.

מגיל 15 התחלתי ללמוד תקשורת ויזואלית, חזותית פתחתי עסק, סטודיו לעיצוב, ועבדתי עם ארגונים, מוסדות גדולים וקטנים, משרד הבטחון: בסיסי חיל האויר, פיקוד העורף, מועצות איזוריות: מטה יהודה, רמת הנגב, לצד עבודה עם מפעל הממתקים כרמית, ועם הרבה מאוד בעלי עסקים קטנים.

כשפתחתי את העסק התחלתי ללמוד ללא הפסקה, מעולמות השיווק, וידאו, מכירה, כתיבה, התפתחות אישית, ויצאתי לסדנאות וכנסים רבים בארץ ובעולם כדי להפוך את העסק שלי לעסק מתפתח גדל ומכיל את השינויים שקורים בעולם.

עם השינויים בעולם בזכות הרשתות החברתיות, לפני כארבע שנים הבנתי שזה לא מה שאני רוצה לעשות כל חיי, לעצב עבור אחרים, אלא חיפשתי משהו אחר, משהו שיארוז את כל הידע שצברתי, 

לצד הבנה שאנו בעולם מתפתח והיום יש צרכים נוספים לעסקים.

התחלתי לעשות שינוי וללמד לבעלי עסקים, מסעדות וחנויות איך לייצר את הנראות הויזואלית שלהם ברשת. איך לספר את הסיפור הויזואלי שלהם בפייסבוק ובאינסטגרם כדי להרחיב את מעגל הלקוחות בעסק וליצור מערכת יחסים שיותר קל בה ליצור מכירות בעסק.

היום, כשברור יותר מתמיד שהעולם הולך לכיוון הויז׳ואל, כן התוכן הוא המלך, אבל הויז׳ואל הוא ה׳אס׳ הבלתי מעורער. בתוכן אנחנו מרפרפים, על הויזואל התמונה אנחנו עוצרים, לפני שמחליטים האם לקרוא את הטקסט. לכן, זה השלב שבו היה לי ברור שזה הכיוון אני הולכת, ללמד עסקים קטנים, מסעדות, חנויות לייפסטייל ליצור את הויז׳ואלים המנצחים שלהם בפייסבוק ובאינסטגרם כדי להיות יותר מעניינים, מושכים, מסקרנים ומגוונים ופחות משעממים.

לכן, כתושבת הדרום, יזמתי וארגנתי 4 כנסים לבעלות עסקים כדי להנגיש עבורם את עולם הויז׳ואל. ובהמשך פגשתי בקורסים וסדנאות פרונטליות מאות בעלי עסקים, עצמאים שלמידתי אותם איך לבנות את הוזיואל, איך לעשות זאת בצורה פשוטה שהיא חלק מהיום יום בעסק, דרך שלא גוזלת שעות של עבודה בכל יום כדי ליצור נוכחות ברשת.

פשוט – לספר את הויזואל סטוריטלינג שלהם בעסק.

כדי להרחיב את מעגל הלקוחות בעסק וליצור מערכת יחסים שיותר קל בה ליצור מכירות בעסק. 

ואיפה אנחנו עוד יכולים להפגש?

לינקים:

לאתר createit    www.createit.co.il

לאינסטגרם- צבעוני שם 

לפייסבוק פרופיל אישי – בואו לעקוב אחרי

לפייסבוק דף עסקי – מעניין פה, תלחצו ״אהבתי״ 

להורדת המדריך ״איזה סוגי תוכן אפשר להעלות לרשתות החברתיות?״

לשלוח אליי מייל taliy1207@gmail.com

נתראה, טלי 

קורסים

Phone: 1.800.123.4567
Fax: 1.800.123.4566
San Francisco, CA 94102, US
1234 Some St