עופר איל - Bizacademy

עופר איל - מנטור לכריזמה ולהשפעה

עופר איל

מאז 2003 עופר חוקר את יכולת ההשפעה שלנו בעולם. מסע שהתחיל ממשבר בריאותי חריף בגיל 32, הפך מהר מאד לייעוד חיים.

בסוף 2011 עופר עבר שלב במידת המחויבות שלו למסע הזה והחליף את הנוחות הממכרת של קריירה מתגמלת בכלוב הזהב של ההייטק בקריירה של מאמן עצמאי בתחומי ההגשמה האישית והמקצועית. מי שהיה כל חייו שכיר, ובן של שכירים – הפך במהרה ליזם סדרתי חלוץ ומשפיע.

בכל מיזם עסקי שנגע יצר עופר אימפקט עוצמתי ומיידי שהתבטא באלפי עוקבים שנחשפו לרעיונות חדשניים וסוחפים. ברמה העסקית ההשפעה התבטאה במכירות של מאות אלפי שקלים כבר בחודשים הראשונים של כל מיזם.

משנת 2008 עופר מלווה אנשים, עסקים ומנהלים בכירים בחברות להגברת יכולת ההשפעה שלהם. הוא מאמין שלכל אורגניזם – אדם, עסק או חברה – יש שליחות למלא בעולם. ושהיכולת להגשים ולממש אותה תלויה במידת האימפקט שאנחנו לומדים לייצר בסביבתנו.

המומחיות של עופר היא פיתוח כישורי השפעה שנשענים על היכולות הייחודיות של כל אדם. מבחינת עופר "כולנו נולדנו עם עוצמה פנימית אדירה וייחודית לנו ועד שאנחנו לומדים להביא אותה לידיי ביטוי, החיים הם במידה רבה מסע פנימי מרתק לגילוי מקורותיה".

נאמן לידיעה שאחת הדרכים המשמעותיות להשפיע היא לזהות פערים משמעותיים בין צרכי הקהל לבין ההיצע הקיים, עופר הרים מיזמים שפרצו דרך בזמנו כמו:

הורים מנצחים – ב 2011 עופר זיהה שלאבות גרושים אין מסגרות מעצימות ושזהו אחד המגזרים המוזנחים שקיימים. ההבנה הזו הובילה למיזם שהעניק ליווי מעצים לאבות גרושים בתחומי ההורות, הזוגיות וההגשה העצמית. ברבות הזמן המיזם התפתח לליווי של הורים – אבות ואימהות – גרושים.

העסק שאני – ב 2012, כשהוא נמצא במסגרות מהמובילות בארץ לליווי עסקי, עופר זיהה פער נוסף. תכניות הליווי הקיימות אז עסקו בעיקר במתן ידע ופחות בתחומים ה'רכים' של העצמה אישית של בעלי העסק הקטן. מה שהוביל אותו לפתוח עסק מנטורינג לבעלי עסק קטן שמשלב העצמה אישית עם ייעוץ עסקי.

התחלות חדשות – משהבין שבשוק הליווי העסקי חסרה בנוסף ליכולת ההעצמה גם ראיה הוליסטית של העסק על שלל מחלקותיו, פתח עופר ב 2015 את בית הספר למנטורינג שהציע אז את מסלול ההכשרה המקיף והמעמיק ביותר שקיים בתחום. כיום הוא מקיים מספר מסלולי הכשרה למי שרוצים להפוך את יכולת ההשפעה למקצוע הליווי המתגמל ביותר שקיים.

לעופר תואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בשיווק, תואר ראשון במדעי המחשב ומנהל העסק – שניהם מאוניברסיטת תל אביב. הוא בוגר 3 מסלולי אימון בבתי ספר מהנחשבים בעולם. בוגר הכשרה כמנטור עסקי. מטפל רגשי ורוחני במספר שיטות – תטא הילינג ושיטת המסע.

בעברו קריירה של פיתוח תוכנה ובהמשך ניהול צוותי פיתוח, וניהול מנהלים וניהול מוצר. במשך 15 שנות הקריירה שלו עופר שימש במספר תפקידי רוחב אשר חייבו יכולת השפעה ללא סמכות מוגדרת כגון – ניהול מוצרים, שליח השלוחה בארץ למטה החברה בארה"ב ואחראי מתודולוגיות הפיתוח במחלקה בה עבד.

לבלוג של עופר

לעמוד הפייסבוק האישי של עופר

לקבלת מדריך וידאו במתנה על חמשת הצעדים להרצאה משפיעה מול קהל

קורסים

Phone: 1.800.123.4567
Fax: 1.800.123.4566
San Francisco, CA 94102, US
1234 Some St