צחי ורבר - Bizacademy

מלווה אנשים לחופש כלכלי באמצעות פיתוח ערוצי הכנסות פאסיביות

צחי ורבר

בשנת 2011, נחשף צחי למושג "חופש כלכלי" אותו בחר לאמץ לחייו, וביחד עם יונית אשתו הצליחו בתקופה של כ 3 שנים לייצר לעצמם ולמשפחתם חופש כלכלי, חיי שפע, רוגע ושלווה.

עבור צחי, חיים של חופש כלכלי משמעם “לעשות מה שאני רוצה, מתי שאני רוצה, עם מי שאני רוצה ובאיזה פורמט שמתאים לי”, מה שאומר בהיבט הכללי – שזרם ההכנסות הפאסיביות שמגיע לתא המשפחתי גבוה מההוצאות, עובדה המאפשרת חיים בלייף סטייל לפי הבחירה אישית ללא אילוצי תקציב וללא אילוצי עבודה מכל סוג שהוא.

המומחיות של צחי היא פיתוח ערוצי הכנסה פאסיביים מותאמים אישית, כל אחד לפי האוצר האישי המניב שלו ותחומי העניין האישים שלו. כיום צחי עוזר לאנשים ולמשפחות לפתח את ערוצי ההכנסות הפאסיביים המדוייקים והנכונים להם.

משנת 2014, יונית וצחי מלמדים אנשים כיצד להגיע בעצמם לחיים של חופש כלכלי. הם עושים זאת באמצעות תוכנית אינטרנטית שנקראת " לשחרר את המיליונר שבפנים". נכון לסוף שנת 2017 עברו את התוכנית למעלה מ 1,100 משפחות.
צחי ויונית, מובילים את קהילת המיליונר, קהילה של בוגרי התוכנית.

בין יתר ערוצי ההכנסות הפאסיביות שצחי יצר, הוא פיתח את הקורס הדיגיטאלי PICyourMONEY המאפשר יצירת ערוץ הכנסות פאסיבי ממכירת צילומים באתרי התמונות האינטרנטיים הגדולים.

צחי פעיל כמשקיע בנדל"ן מניב, בעיקר בארצות הברית, כתב 4 ספרי נדל"ן הנמכרים ברחבי העולם באמצעות אמאזון העולמית והנם רבי מכר בקטגורית ספרי הנדל"ן.

צחי מחבר בין יזמי נדל"ן – לחברות השקעה – למשקיעים פרטיים,  באופן שמאפשר לכולם להנות מרווחים נאים תוך שמירה על מודל תגמול הוגן ושקוף לכל הצדדים.

צחי נשוי באהבה גדולה ליונית ורבר, יזמית ומנטורית להצלחה ולחופש כלכלי והם פרק ב' האחד של השניה. אבא ל 6 ילדים.

מהנדס חשמל ואלקטרוניקה, בעל תואר שני במנהל עסקים. במשך יותר מ 20 שנההי צחי הבעלים והמנהל של חברה קבלנית לתכנון וביצוע של עבודות חשמל ותקשורת עם התמחות בתעשיות ההי-טק והביו-טק.

בעל תעודת מאמן, מטפל בשיטת "איזון-חיים" וממשיך ללמוד ולהתפתח בסדנאות וקורסים של טובי המנטורים בארץ ובעולם כדוגמת טוני רובינס, טי הארב אקר, בלייר סינגר, רוברט שמין ועוד ועוד..

 

קורסים של צחי ורבר

Phone: 1.800.123.4567
Fax: 1.800.123.4566
San Francisco, CA 94102, US
1234 Some St