שי סגל - Bizacademy

שי סגל – מומחה ביצירת מוטיבציה והצלחה אישית ועסקית

שי סגל

  • מייסד ובעלים של 2 עסקים
  • אפיליאייט מוביל בארץ ובעולם מזה 7 שנים.
  • מאסטר NLP.
  • מחבר 2 ספרים (אחד מהם רב מכר באמזון).
  • מכר מעל 2,900 קורסים דיגיטליים.
  • מאמן להצלחה אישית ועסקית.
  • מומחה ביצירת מוטיבציה ועשייה.
  • מעביר סדנאות ותכניות ליווי אישיים ועסקיים.

תנו לי לשאול אתכם שאלה:
אם הייתי אומר לכם שיש כלי מיוחד שאם תלמדו אותו, תוכלו כמעט להבטיח הכנסה נוספת (או הכנסה עיקרית) מעסק אינטרנטי חודש אחרי חודש, הייתם רוצים לגלות את הסוד?
ואם אחרי שתקימו את העסק הרווחי שלכם תוכלו גם לשפר את הלייף סטייל שלכם וגם להיות מסופקים יותר מהעבודה ומהחיים שלכם, זה משהו שהייתם רוצים לדעת?

אני שי סגל, ואני מלווה, מאמן ומלמד אלפי אנשים להשגת הסודות הללו!
אחרי שנים רבות של למידה והתפתחות, יצרתי מספר טכניקות שעוזרות לאנשים לפרוץ גבולות ברמות שפשוט לא חשבו שאפשרי עבורם!

אז אם אתם רוצים ללמוד איך להקים עסק אינטרנטי רווחי, איך להפסיק סוף סוף לדחות דברים למחר, איך להפוך לכל כך אפקטיביים שתוכלו להספיק בשעתיים מה שפעם לקח לכם יום שלם, הגעתם למקום הנכון!

לאחר שנים של אתגרים בפיתוח מוצרים דיגיטליים, אימון וייעוץ ושעות עבודה מרובות עם רווחים מועטים, הבנתי שמשהו חייב להשתנות!
רגע לפני שהרמתי ידיים מעולם העסקים, נחשפתי לתחום האפיליאייט.
הבנתי שאני יכול להפסיק להתעסק עם לקוחות מרגיזים, להפסיק למכור ולעשות דברים שאני לא נהנה מהם ולהתעסק בדבר האחד שאני הכי טוב בו: שיווק!
במהלך שנותי כאפיליאייט אפילו גרתי חצי שנה באירופה בזמן שאני מרוויח עשרות אלפי שקלים בכל חודש כאפיליאייט מהמחשב הנייד בזמן הטיול.

היום, בזמן שאני ממשיך ללמוד ולשפר את היכולות שלי באופן מתמיד, החלטתי לעזור לאנשים בתחילת דרכם העסקית ולעסקים שמתקשים להביא לקוחות חדשים לשגשג ולהרוויח עשרות אלפי שקלים (ויותר) בעזרת עסק אינטרנטי כאפיליאייט.

במהלך השנה האחרונה הכשרתי 360 אפיליאייטס חדשים כשחלקם מרוויחים מאות או אלפי שקלים בודדים נוספים "מהצד" בכל חודש, חלקם הפכו לאפיליאייט במשרה מלאה והתפטרו מהעבודה שלהם וחלקם יצאו לחופש כלכלי אמתי.
אחד התלמידים שלי אפילו מטייל בעולם כשמקור ההכנסה היחידי שלו הוא העסק שלו כאפיליאייט.

לצד הצלחות התלמידים עזרנו גם לעסקים קטנים ובינוניים להכניס יותר מ1.5 מיליון ₪ במכירות ישירות מהשיווק שלי ושל התלמידים שלי בשנה האחרונה בלבד.

מוזמנים להיכנס לקורס ולהצטרף להצלחה

Phone: 1.800.123.4567
Fax: 1.800.123.4566
San Francisco, CA 94102, US
1234 Some St